Novi Sad 23.06.2016. - 26.06.2016.

23.06.2016.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
11:00 Štrand 1 M M 99 RK Vojvodina ORK Zrenjanin 2 : 1
11:00 Štrand 2 M M 99 ORK Slavija RK Fijaker 0 : 2
11:00 Štrand 3 M M 01 Grupa A RK Prigrevica RK Srem 0 : 2
11:30 Štrand 1 M M 01 Grupa B ORK Zrenjanin RK Rastimo 0 : 2
11:30 Štrand 2 M M 03 Grupa A RK Prigrevica RK Srem 2 : 0
11:30 Štrand 3 M M 03 Grupa B ŠR I Vojvodjanska Brigada RK Adut 0 : 2
12:00 Štrand 3 M M 99 RK Vojvodina RK Fijaker 2 : 1
12:00 Štrand 1 Z Ž 99 - 01 RK Spartak RK Temerin 0 : 2
12:00 Štrand 2 Z Ž 03 RK 2areg ŠR Srem. Kamenica 0 : 2
12:30 Štrand 3 M M 01 Grupa A RK Srem RK Vojvodina 2 : 1
12:30 Štrand 1 M M 99 ORK Slavija ORK Zrenjanin 0 : 2
12:30 Štrand 2 M M 01 Grupa B RK Rastimo ORK Zrenjanin II 2 : 0
13:00 Štrand 1 M M 03 Grupa A RK Prigrevica ORK Zrenjanin 2 : 0
13:00 Štrand 3 Z Ž 99 - 01 RK Temerin RK Spartak 2 : 0
13:00 Štrand 2 Z Ž 03 RK Petrovaradin RK 2areg 2 : 0
13:30 Štrand 2 M M 01 Grupa B ORK Zrenjanin II ORK Zrenjanin 2 : 1
13:30 Štrand 1 M M 03 Grupa B RK Adut RK Prigrevica II 1 : 2
13:30 Štrand 3 M M 01 Grupa A RK Vojvodina RK Prigrevica 2 : 0
14:00 Štrand 1 M M 99 RK Fijaker ORK Zrenjanin 2 : 0
14:00 Štrand 2 M M 99 ORK Slavija RK Vojvodina 0 : 2
14:00 Štrand 3 M M 03 Grupa B RK Prigrevica II ŠR I Vojvodjanska Brigada 2 : 0
14:30 Štrand 3 M 5.-6. mjesto Ut. 1 RK Prigrevica ORK Zrenjanin 0 : 2
14:30 Štrand 1 M M 03 Grupa A ORK Zrenjanin RK Srem 0 : 2
14:30 Štrand 2 Z Ž 03 ŠR Srem. Kamenica RK Petrovaradin 0 : 2
15:00 Štrand 2 M Polufinale Ut. 2 RK Rastimo RK Vojvodina 2 : 1
15:00 Štrand 1 M Polufinale Ut. 1 RK Srem ORK Zrenjanin II 0 : 2
15:00 Štrand 3 M 5.-6. mjesto Ut. 1 ORK Zrenjanin ŠR I Vojvodjanska Brigada 2 : 0
15:30 Štrand 1 M Polufinale Ut. 2 RK Prigrevica II RK Srem 0 : 2
15:30 Štrand 2 M Polufinale Ut. 1 RK Prigrevica RK Adut 2 : 0
16:30 Štrand 2 M 3.-4. mjesto Ut. 1 RK Adut RK Prigrevica II 1 : 2
16:30 Štrand 1 M 3.-4. mjesto Ut. 1 RK Srem RK Vojvodina 0 : 2
16:30 Štrand 3 M Finale Ut. 1 RK Prigrevica RK Srem 2 : 0
17:00 Štrand 2 M Finale Ut. 1 ORK Zrenjanin II RK Rastimo 2 : 0

24.06.2016.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
15:30 Štrand 1 M Grupa A 2areg ROU National Youth 2 : 0
16:10 Štrand 1 Z Grupa C FIGH Futura Esercito Precka Beaks 2 : 0
16:50 Štrand 1 Z Grupa A ROU National Youth 2areg 2 : 1
17:30 Štrand 1 M Grupa A ROU National Youth Dugi Rat 2 : 0
18:10 Štrand 2 M Grupa C Preska Breaks Ekatarinodar 0 : 2
18:10 Štrand 3 Z Grupa A Kontesa Nera ROU National Youth 2 : 0
18:10 Štrand 1 Z Grupa C Lady Bugs FIGH Futura Esercito 0 : 2
18:50 Štrand 1 M Grupa B Dabas Beach Boys Helios 1 : 2
18:50 Štrand 2 M Grupa D CRO Leto 2002 2 : 0
19:30 Štrand 1 Z Grupa A 2areg Kontesa Nera 1 : 2
19:30 Štrand 3 Z Grupa C Precka Beaks Lady Bugs 1 : 2
19:30 Štrand 2 M Grupa A Dugi Rat 2areg 0 : 2

25.06.2016.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
08:00 Štrand 2 M Grupa C Čakovec HUN National Team 1 : 2
08:00 Štrand 3 M Grupa B Helios Detono 2 : 0
08:00 Štrand 2 Z Grupa B Ostojićeve Tigrice Detono 0 : 2
08:40 Štrand 3 M Grupa A 2areg Salgotarjani 2 : 1
08:40 Štrand 1 M Grupa D Leto 2002 Sesvete 1 : 2
08:40 Štrand 2 Z Grupa D Agenta Girls Dubrava 2 : 0
09:20 Štrand 2 M Grupa C Ekatarinodar HUN National Team 2 : 1
09:20 Štrand 3 M Grupa D Budaoros Beach Stars CRO 0 : 2
09:20 Štrand 1 Z Grupa A Multichem NKE 2areg 2 : 0
10:00 Štrand 1 M Grupa B Detono HUN National Youth 2 : 0
10:00 Štrand 2 M Grupa B Dabas Beach Boys Dinamit 2 : 0
10:00 Štrand 3 M Grupa C Čakovec Preska Breaks 0 : 2
10:40 Štrand 3 M Grupa A Salgotarjani Dugi Rat 2 : 0
10:40 Štrand 1 Z Grupa A Kontesa Nera Multichem NKE 0 : 2
10:40 Štrand 2 Z Grupa B OVB Beach Girls Ostojićeve Tigrice 2 : 0
11:20 Štrand 1 M Grupa B Dinamit Detono 0 : 2
11:20 Štrand 2 M Grupa B Helios HUN National Youth 2 : 0
11:20 Štrand 3 Z Grupa D Multichem NKE Junior Agenta Girls 0 : 2
12:00 Štrand 2 M Grupa A Salgotarjani ROU National Youth 2 : 0
12:00 Štrand 1 M Grupa D Budaoros Beach Stars Leto 2002 2 : 0
12:40 Štrand 1 M Grupa D Sesvete CRO 2 : 1
12:40 Štrand 2 M Grupa B HUN National Youth Dabas Beach Boys 0 : 2
12:40 Štrand 3 Z Grupa D Dubrava Multichem NKE Junior 0 : 2
13:20 Štrand 2 Z Grupa A Multichem NKE ROU National Youth 2 : 0
13:20 Štrand 1 Z Grupa B OVB Beach Girls Detono 2 : 0
14:00 Štrand 1 M Grupa B Dinamit Helios 0 : 2
14:00 Štrand 2 M Grupa C Ekatarinodar Čakovec 2 : 0
14:00 Štrand 3 M Grupa C HUN National Team Preska Breaks 2 : 0
14:40 Štrand 2 Z 9.-12. mjesto Ut. 1 ROU National Youth Ostojićeve Tigrice 2 : 0
14:40 Štrand 3 Z 9.-12. mjesto Ut. 2 Precka Beaks Dubrava 0 : 2
14:40 Štrand 1 M Grupa B Detono Dabas Beach Boys 2 : 1
15:20 Štrand 2 M Grupa B HUN National Youth Dinamit 2 : 0
15:20 Štrand 1 M Grupa D Sesvete Budaoros Beach Stars 2 : 0
16:30 Štrand 1 Z 9.-10. mjesto Ut. 1 ROU National Youth Dubrava 0 : 2
16:30 Štrand 2 Z 11.-12. mjesto Ut. 1 Ostojićeve Tigrice Precka Beaks 0 : 2
17:10 Štrand 1 M Četvrtfinale Ut. 1 2areg Detono 1 : 2
17:10 Štrand 2 M Četvrtfinale Ut. 3 Ekatarinodar CRO 1 : 2
17:10 Štrand 3 M 9.-16. mjesto Ut. 1 ROU National Youth HUN National Youth 2 : 0
17:50 Štrand 3 M 9.-16. mjesto Ut. 3 Preska Breaks Leto 2002 1 : 2
17:50 Štrand 1 Z Četvrtfinale Ut. 1 Multichem NKE Detono 1 : 2
17:50 Štrand 2 Z Četvrtfinale Ut. 3 FIGH Futura Esercito Multichem NKE Junior 2 : 0
18:30 Štrand 1 M Četvrtfinale Ut. 2 Helios Salgotarjani 0 : 2
18:30 Štrand 2 M Četvrtfinale Ut. 4 Sesvete HUN National Team 0 : 2
18:30 Štrand 3 M 9.-16. mjesto Ut. 2 Dabas Beach Boys Dugi Rat 2 : 0
19:10 Štrand 3 M 9.-16. mjesto Ut. 4 Budaoros Beach Stars Čakovec 0 : 2
19:10 Štrand 1 Z Četvrtfinale Ut. 2 OVB Beach Girls Kontesa Nera 0 : 2
19:10 Štrand 2 Z Četvrtfinale Ut. 4 Agenta Girls Lady Bugs 2 : 0

26.06.2016.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
07:20 Štrand 1 M 13.-16. mjesto Ut. 1 HUN National Youth Budaoros Beach Stars 2 : 1
07:20 Štrand 2 M 13.-16. mjesto Ut. 2 Dugi Rat Preska Breaks 0 : 2
08:00 Štrand 1 Z 5.-8. mjesto Ut. 1 Multichem NKE Lady Bugs 2 : 1
08:00 Štrand 2 Z 5.-8. mjesto Ut. 2 OVB Beach Girls Multichem NKE Junior 2 : 1
08:00 Štrand 3 M 9.-12. mjesto Ut. 1 ROU National Youth Čakovec 0 : 2
08:40 Štrand 1 M 5.-8. mjesto Ut. 1 2areg Sesvete 1 : 2
08:40 Štrand 2 M 5.-8. mjesto Ut. 2 Helios Ekatarinodar 2 : 0
08:40 Štrand 3 M 9.-12. mjesto Ut. 2 Dabas Beach Boys Leto 2002 0 : 2
09:20 Štrand 3 M 15.-16. mjesto Ut. 1 Budaoros Beach Stars Dugi Rat 2 : 0
09:20 Štrand 1 Z 5.-6. mjesto Ut. 1 Multichem NKE OVB Beach Girls 1 : 2
09:20 Štrand 2 Z 7.-8. mjesto Ut. 1 Lady Bugs Multichem NKE Junior 1 : 2
10:00 Štrand 3 M 11.-12. mjesto Ut. 1 ROU National Youth Dabas Beach Boys 2 : 0
10:00 Štrand 2 M 13.-14. mjesto Ut. 1 HUN National Youth Preska Breaks 2 : 0
10:00 Štrand 1 Z Polufinale Ut. 1 Detono FIGH Futura Esercito 0 : 2
10:40 Štrand 2 M 7.-8. mjesto Ut. 1 2areg Ekatarinodar 0 : 2
10:40 Štrand 3 M 9.-10. mjesto Ut. 1 Čakovec Leto 2002 2 : 0
10:40 Štrand 1 M Polufinale Ut. 1 Detono CRO 0 : 2
11:20 Štrand 2 M 5.-6. mjesto Ut. 1 Sesvete Helios 2 : 0
11:20 Štrand 1 Z Polufinale Ut. 2 Agenta Girls Kontesa Nera 1 : 2
12:00 Štrand 1 M Polufinale Ut. 2 Salgotarjani HUN National Team 2 : 0
12:40 Štrand 1 Z 3.-4. mjesto Ut. 1 Detono Kontesa Nera 0 : 2
13:20 Štrand 1 M 3.-4. mjesto Ut. 1 Detono HUN National Team 0 : 2
14:00 Štrand 1 Z Finale Ut. 1 FIGH Futura Esercito Agenta Girls 2 : 1
14:40 Štrand 1 M Finale Ut. 1 CRO Salgotarjani 2 : 0